+90 545 538 0144 | info@akrilikhavuz.com

Folkart Hills Yüzme Havuzu Kavisli Akrilik Paneli

İzmir’in en çok tercih edilen tatil beldesi Çeşmede 750 ton kapasiteli Folkart Hills konutlarının yüzme havuzu akrilik paneli akrilikhavuz ekibi tarafınca 2018 yılında başarı ile teslim edilmiştir. Tasarımı ve montajı 25 günde tamamlanmıştır. Havuz dezenfeksiyon sistemi klorla yapılmaktadır. Folkart Hills müşterilerini havuzlarında yüzerken Fener burnunun mavi sularına sonsuzluk taşmasıyla bağlamaktadır. Folkart Yapı AŞ tarafından akrilikhavuz ekibine teslim edilen projede kullandığımız panelin yüksekliği 1200mm, uzunluğu 10400mm ve çapı 16000mm’dir.

5* Hotel Lisbon

Firmamız Lisbon Hotel 5* projesinin çatı katında katında konumlanan 90 ton kapasiteli yüzme havuzunun akrilik panellerinin tasarımı ve montajını 2011 yılında Portekiz’de tamamlamıştır. Montajın bitmesine müteakip temalandırma işleri tamamlamıştır. Akvaryumun ön ve arka toplam 4 adet panelin yüksekliği 7000mm, genişliği 3000mmdir. Toplam 4 adet yan panelin yüksekliği 7000mm, genişliği 900mmdir. Panel montajı 35 günde tamamlanmıştır. Proje akrilikhavuz ekibine PANORA AVM yönetimi tarafından verilmiştir.

Palm Dubai Villa Yüzme Havuzu Akrilik Paneli

PMMA akrilik panellerimiz yüksek UV dayanımıyla insanlar için risk oluşturan yüksek UV değerlerinin altında uzun yıllar deformasyona ve renk bozulmasına uğramadan kalmaktadır. Palm Dubaide bir müşterimiz için tasarımını ve montajını yaptığımız akrilik panel müşterimizin yüzme havuzunda eşsiz bir mimari detay sunmaktadır. Havuzun kısa bandında uygulanan akrilik panelin ölçüleri 1250mm yükseklik ve 2800mm genişliktir.

The Land of Legends Akvaryum Akrilik Panelleri

Tripadvisor tarafından 2017 mükemmelik sertifikasıyla taçlandırılan efsaneler diyarı The Rixos Land of Legends projesinin Seatrek bölümündeki akrilik panellerin montajı 2016 yılında Belek/Antalyada tamamlamıştır. Toplam 2 farklı grup akrilik panel bulunmaktadır.

  1. grup akrilik panel toplam 1 adet Beluga İzleme havuzunda kurulmuştur. Yüksekliği 2500mm, uzunluğu 8500mm ve çapı 24000mm olan kavisli bir paneldir
  2. grup akrilik paneller toplam 4 adet Seatrek , Shark Pool ve Snorkeling havuzlarında bulunmaktadır. Panellerin 2 adedi düz, 2 adedi kavisli paneldir. Düz panellerin yüksekliği 4200mm uzunluğu 12500mmdir. Kavisli panellerin yüksekliği 4200mm, uzunluğu 12000mm ve çapı 27 metredir.

5 adet akrilik panel montajı 60 günde tamamlanmıştır. Proje akrilikhavuz ekibine Mega Projeler AŞ tarafından verilmiştir.

Rixos The Land of Legends Show Pools

Sevgili dostlarımızın Showlarını izleyebileceğimiz Efsaneler diyarı Rixos The Land Of Legends’ın gösteri havuzları Dolphinarium gösteri havuzu ve penguen havuzu olarak 2 gruptan oluşmaktadır. 2 grupta da canlı dostlarımızın yoğun su hareketleri karşısında mukavemeti yüksek PMMA akrilik paneller kullanılmıştır.

  1. grup akrilik paneller toplam 8 adet olarak Dolphinarium gösteri havuzuna kurulmuştur. Yüksekliği 2200mm, uzunluğu 6000mm ve çapı 32000mm olan kavisli panellerden oluşmaktadır.
  2. grup akrilik paneller toplam 11 adet olarak Penguen havuzuna kurulmuştur. Yüksekliği 1700mm ve uzunluğu 1700mm olan panellerden oluşmaktadır.

19 adet akrilik panel montajı 75 günde tamamlanmıştır. Proje akrilikhavuz ekibine Mega Projeler AŞ tarafından verilmiştir.

Angola Villa Yüzme Havuzu Akrilik Paneli

Angola Villa Yüzme Havuzu Akrilik Paneli

Firmamız Angola’da bulunan bir müşterimizin 35 ton kapasiteli villa yüzme havuzunun akrilik panel tasarım ve montajını 2014 yılında Lubangoda tamamlamıştır. Havuz konvansiyonel klor dozajlama sistemiyle dezenfekte edilmektedir. UV dayanımı yüksek PMMA panellerimizde bu tarihten bu zamana tropikal ve subtropikal iklim kuşağında rağmen sararma veya deformasyon gözlenmemiştir.

Kıbrıs Villa Yüzme Havuzu Akrilik Paneli

Kıbrıs Villa Yüzme Havuzu Akrilik Paneli

Kıbrısda bulunan 110 ton kapasiteli özel bir villa havuzu sonsuz taşma bandında akrilik panel tasarımı ve montajı 2015 yılında sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır.

Anahtar teslim olarak yapılan projede havuz izolasyon aşamasında iş teslim alınarak hidrostestler tamamlanarak başarıyla teslim edilmiştir.

City Stars Mall Rainforest Cafe Akrilik Akvaryumlar

Günümüzde Türkiye’de de yaygınlaşan AVM içinde akvaryum hizmetinin bir benzerini City Stars Mall Kahire/Mısır de 2013 yılında firmamızca tamamlanmıştır.

Rainforest Cafe temasıyla 4 adet büyük akrilik silindirik akvaryum tankının tasarımı ve montajı başarıyla yapılarak, akvaryum içi temalandırılması da firmamızca yapılmıştır. Kızıl deniz canlı türlerinin gösterildiği kafe Kahire’de yoğun ilgi görmektedir.

Panora AVM Akvaryum Akrilik Panelleri

Firmamız Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi projesinin birinci katında konumlanan 75 ton kapasiteli iki adet akvaryum akrilik panellerinin tasarımı ve montajını 2007 yılında Ankara’da tamamlamıştır. Montajın bitmesine müteakip temalandırma işleri tamamlamıştır. Akvaryumun ön ve arka toplam 4 adet panelin yüksekliği 7000mm, genişliği 3000mmdir. Toplam 4 adet yan panelin yüksekliği 7000mm, genişliği 900mmdir. Panel montajı 35 günde tamamlanmıştır. Proje akrilikhavuz ekibine PANORA AVM yönetimi tarafından verilmiştir.

Arkas Holding Merkez Bina 5. Kat Akrilik Silindir Akvaryum

Arkas Holding’in Alsancak / İzmirde bulunan merkez binasının 5. Ve 10. katınlarında yapmış olduğumuz ofis akvaryumunun panel tasarımı ve montajı akrilikhavuz ekibince 1998 yılında 15 günde tamamlanmıştır. Temalandırma projesi ve uygulaması da tarafımızca yapılan akvaryumunların ölçüleri aşağıdaki gibidir.

  • 5. kat Ofis Akrilik Silindirik Akvaryumyüksekliği 3500mm ve çapı 2200mm’dir.
  • 10. Kat Ofis Akrilik Silindirik Akvaryum yüksekliği 2500mm ve çapı 2000mm’dir.
KAPAT